Основне завдання колективу –  догляд і збереження у належному санітарному та естетичному стані зелених насаджень Печерського району.

Це –парки, сквери, бульвари та зелені насадження вздовж центральних вулиць. Всі ми бачимо, що обличчя рідного міста останнім часом безперечно змінилось на краще – воно виглядає чистим, охайним, доглянутим.

Мета

Керівництво

ПРО ПІДПРИЄМСТВО.

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Печерського району здійснює догляд за зеленими насадженнями загального користування (парки, сквери, бульвари) та по вулицям району на площі 347,14 га.

В зону обслуговування підприємства входить 7 центральних парків, з них 5 парків – пам’яток садово-паркового мистецтва: Хрещатий, Міський сад, Маріїнський, Аскольдова могила, Вічної Слави; 2 парки загального користування: Наводницький, Печерський.

На території району працюють стаціонарні системи поливу зелених насаджень на територіях Хрещатого парку, парк Міський сад, Маріїнський парк, Печерський, розв’язка мосту Патона, 4 безкоштовні громадські вбиральні, 5 фонтанів. Проводиться постійне їх обслуговування.

МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

З метою покращення виконання зеленими насадженнями санітарно-гігієнічних та декоративних функцій впродовж року виконувались роботи з їх оздоровлення, видалення сухостійних, хворих, аварійних та перестійних дерев. Натомість висаджується значна кількість молодих дерев і кущів, в тому числі вічнозелених.